Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a jobb? A...

Szerintetek melyik a jobb? A folyékony szemhélstus cagy a szemceruza (vastag)?

Figyelt kérdés
Holnap rendelünk az Avon-tól enem tudom eldönteni hogy szemhélytust vagy szemceruzát kérjek. és még azt szeretbem megkérdezni hogy a korrektor milyen hatással van a bőrre? 14/L

2015. ápr. 22. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy akarod kisminkelni magad :D De szerintem ennyi idősen szemceruza elég lesz.


A sminktermékek általában nincsenek túl jó hatással a bőrre, így csak akkor használj korrektort, ha tényleg muszáj, mert mondjuk sok a bőrhibád.


Ja és ne felejts el még egy helyesírási szótárt is rendelni a sminkcuccok mellett! (bocsi, muszáj volt)

2015. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) oké azt is rendelek :P
2015. ápr. 22. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem jobb a tus és mivel azzal lehet tényleg vékony vonalt húzni, természetesebb hatás eléréséhez is jó

a filces végűt ajánlanám, azt könnyebb használni


mivel a korrektort csak kis felületekre kened, így szerintem nem probléma ha használod

persze azért jobb a természetes, de ha van bőrhibád és jobban érzed magad ha eltakarod, szerintem nem probléma


ami nagyon fontos, amint lehet mosd le a sminket és semmiképp se aludj úgy, hogy rajtad maradt

2015. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmiben nem jobb egy szemhéjtus egy szemceruzánál, vagy fordítva. van olyan smink amihez szemhéjtust használok, van amihez a másikat. a folyékony pl a szemhéjra felül jó, amikor cicaszemeket csinálsz pl. de szemceruzát használok ha alul húzom ki, vagy felül de bent.
2015. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szemceruzával nem lehet olyan vékony és pontos vonalat húzni, én azt csak a vízvonalra ajánlanék. A tusból nekem a folyékony jött be, bár amíg nem szárad meg maszatalódik, és nehezebb vele dolgozni, sokkal jobban szeretem, mint a filcet vagy a gélt.


A korrektor ugyanúgy mint minden sminkcucc, nincs "jó" hatással a bőrre. De nem is azért vesszük, az arckrém meg a zarcpakolás van jó hatássala bőrre. Szóval ha csak a bőrhibákra használod és jól lemosod, nem lesz bajod, bár 14 évesen nem érzem szükségét.

2015. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!