Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lanyok! Van kozuletek valaki...

Lanyok! Van kozuletek valaki aki porcba lovetett fulbevalot (piercinget)? Ha igen, akkor irnatok tapasztolatokat? Elore is koszi.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
porcba szúratni kell mert a lövés szétroncsolja, sokkal nehezebben gyógyul, jobban fáj, begyulladhat.
2015. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,sokan mondjak,de akinek tenylegesen is volt iylennel tapasztalata az azt mondta,hogy Semmi baja nem volt,ettol fuggetlenul lehet szuratni fogom:)
2015. ápr. 26. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek megrepedt a porc lövésnél, azóta tök csúnya puklis neki..én szúrattam és nincs ilyen problémám, szépen gyógyult.
2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huh akkor mar tuti szuratni fogom:) amugy utolso,neked fájt?
2015. ápr. 26. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga a szúrás csak pár mp, simán kibírható. Utána sajgott egy napig kb, aztán már csak érzékeny volt, ha nyomkodtam, az érzékenység viszont jó sokáig tartott.. de megérte :D
2015. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehat tulelted viszonylag konnyen:D
2015. ápr. 26. 20:16
 7/8 anonim válasza:
Nekem porcba 5 db van már lassan 6 éve. Mindegyiket lövettem és nem volt vele semmi problémám, szépek. Annó pedig csak fertőtlenítettem meg forgattam és a gyógyulási idő sem volt vészes :)
2015. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan jó hallni,hogy sokaknak sikerult a lövés minden egyéb probléma nélkül.. Csak vannak rémisztő sztorik is:D
2015. máj. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!