Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kopik a szemöldök...

Miért kopik a szemöldök festék 2-3 nap után? Kozmetikusnál csináltattam és így nemértem miért nem tartós.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a szemöldök festés ilyen.
2015. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de bírnia kéne 1 hete vagy többet nem? mert én így hallotam
2015. ápr. 28. 20:36
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hetet*
2015. ápr. 28. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen birnia kène van, hogy kèthètig is birja a kozmetikusod lehet rosszul csinálja vagy lejárt a festèk vagy nem jó fajta.Probáld meg más kozmetikusnál.
2015. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.szerintem ez abszolút a te adottságaidtól függ. rólam 2 nap alatt lekopik, a harmadik napon senki nem mondja meg, hogy valaha festve volt. és nem,nem egy kozmeikusnál voltam, mostmár magamnak csinálom itthon, így 4nap max., de akkor már nagyon erőset kell kevernem. Barátnőmé simán kibírja egy hétig, de neki nagyon vékony,rövidke szemöldöke van,nem csoda.
2015. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert pocsék festékkel dolgozik. Akihez jártam, az ő festéke is 2 nap alatt lekopott, akihez most járok, annak a festéke 2-3 hetet bír, igaz drágább is,de jó cucc.
2015. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt csak a bőrödről kopik le, a folyamatos tisztálkodás miatt. Ettől függetlenül a szemöldököd szőrében ugyanúgy ott marad a szín. Ha erőteljes fénynél megnézed, akkor látod, hogy a szőr be van festve. Ha azt akarod, hogy hangsúlyosan látszódjon a bőrödön is, akkor csináltass szemöldöktetoválást.
2015. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!