Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem nem jön be a...

Csak nekem nem jön be a Maybelline zselés szemhéjtusa vagy van más is így ezzel?

Figyelt kérdés

Eddig Essence-t használtam, de kivonták a forgalomból, a Maybelline a nyomába nem ér, akármit csinálok, felmászik a szemöldökcsontom alá, törölgethetem le utána. Már kb fél éve megvan, alig várom, hogy elfogyjon!:D Kidobni nem akarom, mert több, mint 2ezer ft volt.


Ti milyet használtok?



2015. ápr. 29. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó
2015. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én calvin kleint, de már ez sem kapható.

a catrice, manhattan, és a rimmel is gyárt zseléset, legközelebb ezek közül fogok választani.

2015. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elég rosszakat hallottam róla, ezért inkább ki sem próbáltam. L'Oréal -osat használok, rendkívül tartós és fekete, könnyű dolgozni vele, kicsit igaz drágább, mint a Maybelline -es, de megéri. Úgy hallottam, a Manhattan -es is nagyon jó, és az 2 ezer körül van.
2015. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Maybelline-nel teljesen meg vagyok elégedve,minden nap használom,ráadásul még a hozzá kapható kis ecsettel szoktam és egész egyszerűen könnyebben használható tussal nem találkoztam!És ez amit újra vett,ez a 2. tégely és egyszerűen imádom
2015. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ecsetét amúgy én is szeretem, nekem sokkal jobban kézre áll, mint a ferde végű :) viszont magát a szemhéjtust le fogom váltani. Köszi mindenkinek a választ!:)
2015. máj. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!