Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok / hölgyek szolid...

Csajok / hölgyek szolid sminket ki szereti? Milyen fajtát? Írjatok.

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok.

2015. máj. 6. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
barna szemhéjpúder, szemceruza, korrektor, szempillaspirál. Elég szolid? :D 24
2015. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én általában egy közepes fedésű alapozót (Catrice) használok, majd enyhén kontúrozom az arcom + egy kevés pirosító. A szemsminkem általában földszínekből áll, a mozgó szemhéjra általában egy világos, természetes barna/arany szín kerül, a külső V-be és a mélyítővonalra pedig egy sötétebb barna árnyalat. Még egy szolid, vékony tusvonalat szoktam húzni és kispirálozom a szempilláimat. :) Szerintem elég szolid.


19/l

2015. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korrektor, pirosító. Néha egy kis szempillaspirál.

19/L

2015. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bb krémet, vagy közepes fedésű alapozót használok, attól függően, van-e éppen pattanásom.

natúr, homok, föld színeket használok a szemhéjamra, ezek a barna és a bézs különböző árnyalatai.

szempillaspirált mindig használok, mert szőkék a pilláim.

pirosítónak barackos, korallos árnyalatokat használok, de csak halványan, mert így marad számomra természetes.

az ajkaim alapból szép rózsaszínek, ezért sokszor elég az ajakbalzsam is. de sokszor használok színezettet, vagy rúzst is. rózsaszín, barack, nude árnyalatokat hétköznapokra, buliba pirosat, bordót vagy akár lilát is, perzse ezek már nem szolidak. : )

2015. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szemceruza,szemhéjpúder,szájfény. Néha szoktam használni rúzst is de azt csak ritkán
2015. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

halványzöld, világos kék, halványlila szemhéjpor, szempillaspirál, csak ennyi van rajtam. Mindennap mindig.

23N

2019. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!