Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek, mi a véleményetek arról, ha a barátotok nem szereti, ha meg akarjátok mondani neki, hogy mit csináljon?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy kompromisszumképtelen, de ha már eltervezett valamit, akkor szinte mindig ahhoz tartja magát. Gondolok itt többféle helyzetre is, hogy ha pl. elkezdett porszívózni, nem hagyja ott, és ugrik le a boltba, vagy ha megbeszélték, hogy hétvégén a haverokkal focizik, akkor abban az időpontban nem fogja mégiscsak meglátogatni a szüleidet.
2015. ápr. 4. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugráltatjuk egymást, meghallgatjuk egymás véleményét,megbeszéljük a dolgokat - mi így élünk pár évtizede a férjemmel. Elvagyunk, mint a befőtt.
2015. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most én is trollkodhatnék,de nem teszem.

Az élet komprumisszumokkal teli.

2015. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, ez lenne a normális viselkedés.
2015. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, tehát bírnám.
2015. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összezavart a kérdésed. Itt apróságokat sorolsz fel, ami kompromisszumkészség kérdése. Annak egyébként örülök, hogy ha akarnám se tudnám csicskáztatni a páromat. Milyen pasi az, amelyik hagyja magát papucsként kezelni? :D Az ilyeneket nem lehet tisztelni. Legyen saját akarata.
2015. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!