Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másoknak is nehezen megy...

Másoknak is nehezen megy lemosni a sminket?

Figyelt kérdés
Mondjuk van a szememen tus, meg szempillaspirál, és este, amikor le akarom mosni, először teljessen elkenődik a szememen, tiszta fekete lesz a szemem alatt, onnan meg nem tudom aztán rendesen lemosni.:S Nálatok is így van?? (persze sminklemosót használok)
2010. febr. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

szia:)

nekem sem mindig könnyű lemosni, főleg a szempillaspirált:D

én DM-ben kapható sminklemosó korongot használok, ami át van itatva vmi olajjal:)

ezzel egyszerűbb leszedni, mert pl. arctejjel a szemsminket nehéz, arctejjel csak az arcomat szoktam átmosni:)

2010. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Én arctörlő kendőt használok, aztán megmosom dove szappannal, és ha még mindig látszik valami, akkor bekrémezem, és egy sima vattakoronggal, ill fültisztító pálcikával letörlöm. Tökéletesen ellehet így távolítani

!

2010. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, használj hozzá kenőt szerintem is..

bár nekem könnyen lejön :O

2010. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vegyél szemfesték lemosót.Az könnyen leszedi a spirált,szemhéjfestéket,ceruzát,tust mindent..:)

És dörzsölni se kell

2010. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez van! És én is használok lemosót is pedig :/ Lehet h hülye formájú a szemünk vagy nemtudom :D
2010. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én Nivea sminklemosó kendőt használok,és gyorsan leszedi az egész sminket.
2010. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sima kék kördobozos Nivea krémet használok vattakorongon.

A sminklemosók nekem vagy nem értek semmit vagy csípték a szemem, ez bevált, gyors, könnyű.

2010. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kinyitom a csapot. Elkezd folyni a melegvíz.

Kezembe nyomok 2-3 csepp folyékony szappant, vagy babatusfürdőt. Megmosom az arcom, szemem.

És NAHÁT! Lejött a sminkem mindenféle fölösleges kencefice nélkül!

2010. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én garnier kétfázisú sminklemosót használok. nagyon szeretem.
2010. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!