Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vichy dermablend leg and body...

Vichy dermablend leg and body tattoo cover alapozóhoz milyen korrektor illetve púder kellene? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tetoválás pillanatnyi eltüntetésére van szükségem, gyógyszertári segédeszközben kipróbáltam a dermablend 15-ös opal árnyalatát és pontosan olyan színe van mint a bőrömnek. Mivel dermablend korrektort már kivonták a forgalomból pedig ennek is volt 15-ös opal változatja illetve a púder sem már olyan mint 2011-ben sajnos ezért milyen korrektor és púder kellene ehhez? Valami olcsóbbat szeretnék. Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik drogériás púder jó rá, ami színben passzol. essence, catrice, rimmel, stb
2015. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt értem én is, csak arra lettem volna kíváncsi hogy kitart e 24 óráig ha ez mellé olcsó púder illetve korrektor van használva
2015. máj. 7. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

ja értem. szerintem egyik púder sem tart sajnos 24 órát. nekem ugyanúgy 4-5 órát bír a mac púderem, mint a rimmeles. : ( de ez bőrfüggő is, nekem extra zsíros van.

szerintem próbáld ki egy otthon ülős napon, hogy viselkedik, hogy élesben már tudd, mire számíthatsz és tudj korrigálni.

2015. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha a púder nem tart sokáig az nem probléma, csak az alapozóra van írva, hogy 16-24 órás, gondolom csak az ugyan ehhez tartozó dermablendes púderral működik, de remélem hogy essence-vel is ki fogja :)
2015. máj. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!