Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vegyes bőrtípusra kinek...

Vegyes bőrtípusra kinek melyik márkájú alapozó, korrektor, illetve púder vált be?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok azokkal, amiket eddig kipróbáltatok?
2015. máj. 6. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legjobb: Bourjois 123 alapozó, Catrice Camouflage korrektor, Essence All about matt púder (de ez Bourjois alapozóhoz nem igazán kell a púder, max nagyon meleg időben).
2015. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a Bourjois alapozó, ez a Healthy mix fajta:

[link]


Legjobb alapozó, nem ragyásodok ki tőle, nem kopik le, nincs maszkos hatás, csak ajánlani tudom.

2015. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapozó: catrice all matt plus

Korrektor: catrice camuflage

Púder: essence all about matt

2015. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a catrice camouflage-zsal vigyázz, mitesszereket, pattanásokat okozhat.

amit én használok.

alapozó: rimmel lasting finish nude, maybelline better skin, maybelline affinitone 24h

korrektor: essence folyékony

púder: innisfree no sebum púder

2015. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért úgy viselkedik a bőröm, hogy reggel sminkelek, akkor száraznak hat a bőröm az alapozótól, délutánra pedig már fénylik, zsírosabbnak tűnik.
2015. máj. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!