Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalót szeretnék magamnak,...

Tomasnm kérdése:

Fülbevalót szeretnék magamnak, amik már meg is vannak külön lövik a lyukat és utána helyezik bele a fülbevalót, vagy azzal együtt lövik a lyukat? hogyan fertőtlenítsem a füleseket lyukasztás előtt, vagy ott megcsinálják?

Figyelt kérdés
ha cserélni szeretnék másikra ezt mennyi idő múlva tehetem meg?

2015. máj. 7. 14:41
 1/2 anonim válasza:
Elvileg egy normális helyen ők adják a fülbevalót ami orvosi fémből van....ezt kel hordanod 2 hétig és utána bármire lecserélheted.Ezzel együtt lövik be a füledbe!Arra figyelj hogy minden le legyen fertőtlenítve!
2015. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nemrég csináltattam. A fülbevalót lövik be a füledbe, de nem biztos, hogy hozott ékszerrel megcsinálják, bár lehet...Én ott választhattam egyet, szerintem a legtöbb helyen így csinálják. Ezek sterilek és a legtöbb talán orvosi fémből készül. Lehet, hogy megcsinálják vitt ékszerrel is, de nem biztos mert ez tulajdonképpen egy seb és könnyen elfertőződik, begyullad és így nagyobb rá az esély. Ha le is fertőtleníted lehet, hogy nem vállalja mert most, ha valami probléma lesz utána, akkor az úgymond az ő felelőssége is. Nem olyan drágák, nekem 3000-ért csinálták, de ez nyilván függ a fülbevalótól is, hogy mekkora meg miből van stb.. Nekem 6 hetet mondtak, hogy addig nem szabad cserélni, de többen mondták, hogy nekik csak 4 hétig kellett, de nem tudom, azért inkább megvárom a 6 hetet. Nem kell vele csinálni semmit, csak forgatni kell, de utána bármit tehetsz bele. Ezeket majd úgyis elmondják mikor csináltatod.
2015. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!