Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a szempillaspirál,...

Melyik az a szempillaspirál, amelyik gyönyörű hosszú szempillákat varázsol?

Figyelt kérdés
Nem bánnám, ha trükköt is írnátok, hogyan tehetném tartósabbá a szempillagöndörítő hatását, mert kb 2 perc múlva a szempillaspirállal és anélkül is totál kirúgja magát. Emellett érdekelne, hogy az átlátszó szempillaspirál mire jó? Köszönöm!

2015. máj. 8. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha alapból nincsenek hosszú szempilláid, akkor egy spirál sem fog a fél centis pillákból 1 centiseket csinálni. 1-1 millimétert rá tud dobni mondjuk 2 rétegben, de egyiktől sem lesz homlokot söprő pilláid.

A Lovely citromsárga tégelyes spirálja nagyon jó szerintem, szépen szétválaszt, nem csomósodik, könnyű vele dolgozni.

Az átlátszó spirál arra jó, hogy ha alapból sötét, vastag szempilláid vannak, akkor azoknak egy kis tartást meg "fényt" adjon.

Szempillagöndörítőt sose használtam...

2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

picit melegítsd fel hajszárítóval a göndörítőt, de ne forróra, akkor tartósabb marad a göndörítés.

az átlátszó spirálból is több van. létezik olyan, ami vízállóvá teszi a spirálokat, és van, amelyik csak fixálásra jó.

szempillaspirálból mindenkinek más jön be, próbálgatni kell.

a dúsító, nagy fejű spirálok látványosak, pl. a maybelline-nek vannak többnyire ilyen spiráljai.

2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jó tippek!


(Első: Nem szeretnék műszempilla hatást, csak annyit, hogy szépek legyenek, és valamennyire látványosak. A mostani csak befesti a szempilláimat...)

2015. máj. 8. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon relatív, például rengetegen esküsznek a Maybelline lash sensational -ra, másoknak meg nem vált be. Próbálgatni kell, én legalább 20-30 félét kipróbáltam, 600-5000 Ft -ig, és még mindig nem találtam olyat, ami olyan fantasztikus lenne, pedig átlagosak a szempilláim.
2015. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg "itt vagy"... a modszer: a szempillaspiral hasznalata utan kicsit varsz, legjobb, ha van idöd teljesen megszaradni hagyni es utana meg egyszer atkenni, igy markansabb, latvanyosabb lesz a hatasa.

Amugy en nem nagyon sminkelek, igy bocs, ha ez nagyon alap dolog es ezzel jövök, da hatha okosat mondtam...

2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!