Sminkelhetem magam?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagy. Sminkelni szeretnék de CSAK NYÁRON! Akkor se minden nap.(Minden nap max szempillaspirál) Hogy mondjuk heti 2X ha megyek étterem be haverokkal akkor használhatom ezeket? : Szempilla spirál

tus ( kicsi véggel csak épp hogy látszódjon)

Korektor ( már ha van pattanásom és nem birom kinyomni mert általában az orrom ajánál van és ott nehéz kinyomni)sminkelhetem akkor ihy magam?



2015. máj. 7. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedélyezem.
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ha neked ez tetszik, plusz a szüleid is engedik, de nyáron pont nem igazán kényelmes a smink, mert lefolyik rólad a nagy melegben...
2015. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

A szüleim megengedték. :)

Az utolsónak : Nem egész nap viselném csak ha pl.: 17 orakor elhívnak pizzázni és csak akkor sminkelném ki magam :)

Még egyszer köszi a gyors válaszokat! Megy a zöld kezecske ;)

2015. máj. 7. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én megtiltom. Kicsi vagy még hozzá, ráadásul anyádék is tiltakoznak ellene!
2015. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az előzönek :D Előtte irtam hogy a szüleim megengedték xd
2015. máj. 7. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták megtiltják! :D
2015. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Heti 2x mész étterembe ? Ki fizeti ?
2015. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan. :) A húgom is 12 éves, és most kezdett el néha szempillaspirált használni. :)
2015. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az éttermet csak példának irtam. Utánna irtam hogy pizzázni az meg nem drága mert hárman megeszünk egy kicsit de mindegy :) .

2015. máj. 7. 18:43
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Lol, nem mindegy hogy heti hányszor jár valaki étterembe és miből?? Irigy emberek...


Amúgy sminkelj ha szeretnél, de figyelj oda hogy néz ki a sminked, ne legyél nevetséges vele, a tusvonal nem is mindenkinek áll jól. Mert azért te még gyerek vagy, és gyerekeken nem annyira előnyös a smink.

Na de szóval ha sminkelsz akkor jól csináld. Vedd figyelembe hogy milyen a szemed alakja, ahhoz mi áll jól, milyen tusvonal, milyen szín, mert bizony a koromfekete nem áll jól egy világos szemöldök mellé meg ilyesmik. Korrektort meg használj mindig ha szükséges, azzal semmi gond.

2015. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!