Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemoldokot muszaj festeni?

Szemoldokot muszaj festeni?

Figyelt kérdés

Manapsag minden no festi a szemoldoket es en meg sose csinaltam.

Nemtudom hogy ha elkezdem akkor megerne-e,marmint hogy annyira fontos dolog e ez egy emberen?

Kerlek valaszoljatok ra



2015. máj. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos.. dehogy. Ha szép így is a szemöldököt, akkor sokkal jobb ha így hagyod és nem fested.
2015. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Még nem láttam olyat akin nem állt volna hülyén.
2015. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi:) Akkor ezt lehet kihagyom
2015. máj. 10. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha barna, világosbarna, fekete akkor nem.

De az enyém teljesen átlátszó szőke, én világos barnára festetem. Sokkal emberibben érzem így magam, mint szinte szemöldök nélkül.

2015. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég ritka a szemöldököm úgyhogy ki szoktam festeni szemöldökceruza+szemöldökpor hogy legyen formája és adjon keretet az arcomnak. De akinek van rendesen annak nem szükséges :)
2015. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem feketére van festve a hajam, ezért kénytelen vagyok festeni a szemöldökömet, mert világos lenne az meg hülyén néz ki.

Én helyedbe festeném, jó ha látszik hogy van szemöldököd. Bár lehet én kicsit még túlzásba is viszem...

2015. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!