Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke voltam és befestettem a...

Szőke voltam és befestettem a hajam feketére, ez nekem nem tetszik napok óta nem tudok mosolyogni hangulatlan vagyok, nincs önbizalmam, hogyan és mikor tudnám magam vissza festeni szőkére? Milyen eljárással jár ez?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Minek festetted be? A természetes szőke haj nagyon szép.
2015. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is festett volt,de nagyon szép voltam benne és sokkal több önbizalmam volt,most mosolyogni sem tudok csak a lelkem besötitette ,vissza akarom forditani újra szőke akarok lenni,mert ez nem mehet igy tovább ,tükörben sem akarok nézni
2015. márc. 3. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg lenő. Mást nem nagyon tudsz csinálni vele.
2015. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manó1235 ***** válasza:
Nem nagyon lehet vele mit kezdeni idővel majd veszít a színéből meg lenő. Legközelebb inkább próbálj ki 1-2 árnyalattal világosabb színt mondjuk barnát vagy középbarnát, ilyesmit. Ne egyből a legsötétebbet. :) Szurkolok neked hogy hamar szőke lehess. :)
2015. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor elég hülyeség volt befesteni, ne haragudj... ráadásul feketére, elég lett volna színezni... ha újra szőke akarsz lenni, többször is le kell szívatni a hajadat, meg fogja viselni... bízd fodrászra.
2015. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A C-vitaminos világosítást kipróbálhatod, de szőke szinte biztos, hogy nem leszel tőle, maximum világos vörös, az is csak több pakolás után. Mással házilag én nem kísérleteznék. Normális fodrász talán nem égeti szét a hajad, de mindenképp sokat fog roncsolódni.
2015. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gratulálok, több év kínlódás, szőkítés és hajvágás vár rád. máskor gondolkodj.
2015. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj hajradírt, valami jó fajtát, elvileg szőkített hajból könnyen kiszedi a festéket.
2015. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!