Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért folyik le a vízálló...

Miért folyik le a vízálló szempilla spirál, illetve minden termék a szememről?

Figyelt kérdés
Mandula vágású szemem van, és így ha vízálló szempillaspirált kenek fel akkor lepotyog,lefolyik...ugyanez a szemceruzával is szemhéjon is és vízvonalakon is... :s milyen termékekkel lehetne ezen változtatni ami nem folyik le? Ha szemhéjtust vennék ami vízálló az ott maradna? Előre is köszi az értelmes válaszokat :)

2015. máj. 11. 21:50
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem is mandulavágású szemem van ( fél-japán vagyok), én zselés szemhéjtust használok, szerintem a Maybelline Lasting Drama a legjobb zselés tus, Müllerben, Dm-ben és Rossmanban egyaránt beszerezhető. Egyébként azért jön le minden, mert valószínűleg zsíros a szemhéjad és szempillád, használj szempilla-zsírtalanító folyadékot, szempillaspirálban a Maybelline Lash Sensationalt ajánlom, kicsit gélesebb/gumisabb állagú. Ezeket a termékeket mind beszerezheted valamelyik drogériában.

Remélem segítettem valamit! ; )

2015. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget, ki is próbálom ezeket :)

én rám folyamatosan azt hiszik hogy ázsiai vagyok,pedig tudtommal nem ( sajnos ) :D

2015. máj. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!