Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egyik csajnak Justin...

Az egyik csajnak Justin Bieber One Time c. klipjében azt a fekete karkötöjét amit közelről is mutatnak hogy hivják? Be tudok szerezni egy olyat valamerre? A barna hajú lány a cangán. :D előre is kösszi

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
légyszives dobj egy youtube-s linket, és írd mellé hogy hány percnél és akkor megmondom, nem igazán hallgatok ilyen kisgyereket :D
2010. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A barátság karkötőre gondolsz? Amikor két gumi karkötő van egymásba fűzve, arra?
2010. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem erre gondolt:

http://www.youtube.com/watch?v=CHVhwcOg6y8

éés 0:41-nél:D

amúgy a karkötő nekem is kellene:D

2010. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen igen az az a link 0:41nél:D beletaláltál(: de azt hogyan csinálják? vagy mi a neve? ugy szeretnéke gy olyat..(:
2010. febr. 24. 16:24
 5/13 A kérdező kommentje:
egyébként agyürüre is kiváncsi lennék miféle az s nagyon teccik=D és nem sem szoktam hallgatni csak láttam a tévében:D
2010. febr. 24. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Basszus ott írtam, hogy mi az. :D Második válaszoló vagyok és úgy tudom, hogy az a neve. Legalább is mindenkitől ezt hallom. Amúgy nagyon egyszerű. Veszel két fekete (vagy amilyen színűt akarsz) gumi karkötőt és egymásba fűzöd. Ne kérdezd hogyan, mert leírni nem tudom, de ha már ott lesz a kezedben akkor rá fogsz jönni. Nem bonyolult. :)
2010. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jah csak aszittem van valami speciális neve is:D köszönöm szépen a segitséget:D azóta énis nekiálltam és összehoztam egyet^^
2010. febr. 24. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Jelly bracelet a neve!

Nekem van vagy 15 :) (csak olyan vastag a csuklóm,hogy némelyik szorít)


Szóval Bijou Brigitte-be lehet venni, a feketének 100 ft/db-ja.

És van olyan,hogy egy csomagban 4 db van, azok viszont színesek --> van benne neonzöld,citromsárga,narancssárga,rózsaszín,így 390 ft.

Így kell összefűzni:

http://www.youtube.com/watch?v=OdVnha61g8Q

2010. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha arra a feketére gondolsz lehet venni boltban :D de ha nem találsz tudsz csinálni tömítő gyürüböl. de boltban van mindenféle szinbe :)
2010. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is csinálok:)))
2010. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!