Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár órája kilyukaszottam a...

Pár órája kilyukaszottam a fülemet itthon, úgy hogy csak a fülbevalót átszúrtam rajta és semmi fertőtlenítés meg semmi ebböl lehet valami gond?

Figyelt kérdés
fülbevaló
2015. máj. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Te át tudtad szúrni a fülbevaló tompa végével? Nem semmi. Amúgy ha volt rajta baci,akkor igen,lehet bajod akár. LEgalább most tegyél rá egy kis alkoholos vattát.
2015. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet belőle probléma, de nem valószínű. Betadin-os (jódos) oldattal át kéne itatni a környéket. Vagy kelett volna.


Van esély rá, hogy begyullad a fülcimpád, és az úgy elég rossz lesz. Legrosszabb esetben elkezd menni a csík, és vérmérgezésed lesz (de ennek nagyon kicsi a valószínűsége, majdnem hogy nulla) Figyelgesd, és ápolgasd!

2015. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kenj rá valamit utólag.

Én is itthon szúrtam magamnak kettőt, de fertőtlenítettem, és én tűvel csináltam.

Fülbevaló végével, hogy sikerült átszúrnod?:O

2015. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy már mind1 :S csak ma néztem válaszokat, am nem volt nehéz csak átszúrtam rajta gyors és kész
2015. máj. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!