Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 6 mm-es fültágítót érdemesebb...

6 mm-es fültágítót érdemesebb szalonba vagy otthon megcsinálni? Mennyire fáj és mennyibe kerül ha megcsináltatom?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én otthon csinálnám. Tippekért esetleg dobj üzit.
2015. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én otthon csináltam magamnak, a 6os elég kicsi, nem volt vészes. attól függ a fájdalom is, hogy milyen hamar akarod ekkorára húzni :)
2015. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én mégis inkább megcsináltatnám mert nem értek hozzá és félek hogy rosszul csinálom meg. Esetleg tudnátok képet küldeni 6 mm-esről, vagy hasonló méretűről?
2015. máj. 18. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

nem igazán lehet elrontani szerintem :D én úgy csináltam, hogy gyakran rakosgattam be plusz fülbevalókat, gemkapcsokat a meglévő lyukba, volt hogy 10 is volt benne egyszerre. aztán mehettek az egyéb tárgyak, tollbetét, szívószál. most 20-as fülem van.

ekkora a 6-os

[link]

2015. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!