Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A patkó piercing kikezdte a...

A patkó piercing kikezdte a számat. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Marciusban csinaltattam pct, minden kiraly, szuras utan 2hétre kicseréltem patkóra. Elkezdte belül kivágni a számat, ugy néz ki hogy felül alul ott a golyo, de ami közte van c alak kikezdte a számat, néha eléggé fáj. Mit kell csinálni?

2015. máj. 19. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hordj ilyen szart például? nem csak azért, emrt rond,a hanem ha kikezdi a szád, az pont at jelenti, hogy nem bírja tolerálni a szervezeted.
2015. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mikor másfajta ékszerre cseréltem a meglévőt, nekem is mindig kicsit hisztizett rá a testem, de hozzászokott. phlogosol-lal kezelheted a belső részt, szerintem ha megszokja, meggyógyul és nem lesz vele gond.
2015. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dragonkalo ***** válasza:

Lehet nagyobb méretű piercinget kéne venned.

Mármint nem vastagabbat hanem nagyobb kerületűt.

2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!