Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 8. -os ballagasra tudnatok...

8. -os ballagasra tudnatok mukormokrol kepet kuldeni?

Figyelt kérdés

Lehetoleg ne legyen tul nagy es kerek egyen a szine meg feher akar az egesz lehet feher.

Elore is koszonom szepen



2015. máj. 24. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Narancssárga?
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyolcadikos ballagásra felesleges a műköröm. Fesd ki szépen otthon magadnak, vagy ha nagyon szeretnél, elmehetsz körmöshöz festetni (vagy nagyon maximum egy géllakkra).


A legszebb szerintem az egyszerű francia, de ha teljesen fehérre szeretnéd, abból is van szép. Viszont a műkörmöt biztos hanyagolnám.


[link]

[link]

[link]

2015. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges ennyi idősen. Fesd ki valami szép színre és kész.
2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Bár én is körömlakk párti vagyok, de ha műkörmöt szeretnél, nyugodtan csináltass. Sokaknak jó áll, és van akinek nem tud szépen megnőni a körme, vagy nem olyan a formálya, szóval, még ha fiatal is vagy, egy ballagáson nyugodtan belefér, ha ettől csinosabbnak érzed magad.

Mindenképpen valami elegánsat válassz, például fracia manikűrt, vagy halványrózsaszít! Ne legyen túl hosszú, és semmiképpen sem legyegy hegyes! Én személy szerint a mandulaformát ajánlom. És jöhet a strassz, meg a virágminta is! :)

2015. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!