Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki hallott már a Geneva nevű...

Ki hallott már a Geneva nevű óra márkáról? Amit eBay-on lehet rendelni az vajon eredeti? Van tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is, és barátnőm is ebayről rendeltük 450 ftért :D teljesen jók, semmi karc, tökéletesen működnek. Az enyém 2 hónapja, bnőmé 3. Mindenképp megèri. Itthon 1000-1500ért vannak legolcsóbban, és nem akkora a választék.kell rá várni, de szerintem én még fogok rendelni :)
2015. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy nagy márka, nem leszel vele trendi. De amúgy teljesen jó órák, ha bemész egy óráshoz, itt is kapható sok helyen, jóval drágábban.

Rendeltem már ajándékba is, az karácsony óta a működik, a sajátom néhány hónapja van meg, divatórának tökéletesek szerintem. Persze nem ez lesz életed beruházása és valószínűleg nem tudod az unokádra hagyni, de ennyiért... :D

2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

En kulfoldon elek es meg itt is marokszamra veszik az emberek ezeket az orakat es teszik bele ajandekokba/mikulas zoknicsomagba, viragcsokorra disznek, stb.

Olcso, mukodik, nem csunya, mi kell meg?


Eredeti??? Ez nem Rolex, hogy felni kell a hamisitvanyoktol....

2015. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ami már fél éve meg van és teljesen jól működik, szép is. Nemrég rendeltem egy másikat, ez is nagyon jól néz ki élőben, nincs rajta sérülés és működik. Szerintem jók. :)
2015. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!