Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az iparfumer...

Mi a véleményetek az iparfumeria.hu-ról?

Figyelt kérdés
Megbízható, 100%-ban eredeti?

2015. máj. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Haromszor rendeltem eddig, meg voltam elegedve. Minden eredeti, amit kaptam. Nagy pozitivum, hogy folyamatosan ertesitettek e-mailben a rendelesem allapotarol. A kerdesemre is egy oran belul valaszoltak. A rendelest atlagosan a rendelest koveto 2-3-ik munkanapon megkaptam.

Negativum, hogy mindenkepp ki kell fizetni a 990 Ft futardijat, igy nem eri meg kis ertekben rendelni. Evente talan 1x szokott lenni ingyenes szallitasi nap, amirol ha fel vagy iratkozva a hirlevelre, akkor ertesulsz (az akciokkal egyetemben).

Tobb helyrol szoktam rendelni, ahol eppen legolcsobb az altalam megbizhatonak tartott webaruhazak kozul (pl emag, parfumcenter, parfum.hu, elitparfum, parfumoutlet, luxoryshop, hogy hirtelen mondjam, ami eszembe jut), de itt szokott a legzokkenomentesebben zajlani a megrendeles.

2015. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vasárnap rendeltem először. Ma kaptam meg. :)


Fix szállítási díj van, ahogy az első is írta, 990 Ft.


Meg van egy 200 Ft-os tétel , de ez nem kötelező:

----A küldemény biztosítása akciós áron200 Ft

Biztos szállítás és nincs reklamációs folyamat a szállítóval. A csomag elvesztése vagy sérülése esetén, postafordultával küldünk egy új csomagot.----


Mindig küldták az e-mail-t, hogy éppen mi a helyzet a csomaggal.


Meg olcsóbb mint a boltban. Ez pl 1600 volt amit rendeltem, a boltban meg 2600 , akciósan is 1900. Ahogy nézegettem, elég sok cucc jobban megéri így , mint pl a DM-ben, persze csak ha nem 1 db-ot rendelsz, mert ugye a 990-es szállítási költség megnyomja a végösszeget.


Én Astor rúzst rendeltem. Nagyon alaposan alaposan be volt csomagolva, kemény papír + bubi + dobozka. Tökéletes állapotban volt a rúzs, szóval elégedett vagyok vele. Ja igen, eredeti. :)


Ja és lehetett ajándékot választani, én egy kis parfüm mintát válaszottam. És nem ampullás volt, hanem nyomós. :)

2015. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most kaptam meg a csomagot pár perce. Teljesen zökkenőmentes volt minden, ahogy az előttem szólók leírták. Hogy eredeti-e, azt nem tudom 100%-ban megítélni, nem értek hozzá.
2015. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedden este rendeltem, szerdán feladták, pénteken még nincs itt... értesítés zéró. Értem, hogy a szállító cég hibázott, de mire fel a 200 ft-os biztosítás?

Emailre válasz nem érkezett. Tanulópénz.

2016. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!