Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek nem áll jól az a bizonyos "cicaszem" tussal húzva?

Figyelt kérdés
Sokszor húztam picit tovább a tusvonalat de valahogy úgy érzem, hogy rajtam nem mutat szépen aztán elgondolkodtam azon, hogy csak azért nem mert valamit rosszul csináltam vagy tényleg lehetséges az, hogy nekem nem áll jól ez a sminkelési forma. Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Pl akinek nagyon kerek a szeme, vagy nagyon felfelé ível. Bár elvileg megfelelő technikával lehet csalni, hogy minden szemformához jól álljon, de kevesen tudják megcsinálni.
2015. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát távol ülő szemhez sem a legjobb választás. De az is lehet, hogy máshogy húzva jó lenne neked is, próbálgatni kell. :)
2015. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem áll jól mélyen ülő, távol ülő, rejtett szemhéjhoz sem igazán.
2015. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!