Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortöl elfogadható...

Hány éves kortöl elfogadható a smink (tobb lent)?

Figyelt kérdés
felreertes ne essek nem 2 kilos vakolatot szeretnek. Szerencsere nem olyan pattanasos az arcborom,mert szinte minden este lefertotlenitem. En ezalatt a smink alatt szemceruzára gondoltam :) elore is koszi a valaszokat

2015. jún. 9. 07:47
 1/6 anonim válasza:
Az iskolától is függ!Mikor én jártam iskolába akkor még azért is szoltak ha a köröm ki volt festve.Most meg egy 3.osztályos kislányoknak nem szolnak.A szemceruza az nem egy nagy dolog szerintem egy 7-8.osztályos tini már használhatja.Én középsuliba kezdtem el szemceruzát használni....én úgy vagyok vele nekem Ennyi elég nem kell az a sok smink! :)
2015. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt :) igen a mi sulinkba meg volt mar h egy elsos vagy egy masodikos teljesen k volt sminkelve (tus,spiral,szemceruza stb.) csak ugy porzott az arca is :( nalunk megengedett a koromlakk is kivetel szamtech. Oran :D tenyleg koszi a gyors valaszt :)
2015. jún. 9. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak egy kis próbálgatásról van szó én is 7.-8. osztályt mondanék. Szerintem én is akkor álltam neki anno "sminkelgetni". Viszont én szemeruza helyett a szempillaspirált ajánlanám.

Saját tapasztalat, a szemeruza csak ront a megjelenésen, fõleg, ha az alsó vonalon használod és fõleg, ha nem nagyon tudod még hogy kell használni. Egy felül kiszemceruzázott szemnek sincs sok értelme, elkenõdik, stb.

A szempillaspirál viszont szépen kiemeli a szemed, de igényes, visszafogott hatású. Ha most lennék tini, inkább azzal kísérletezgetnék. : )

2015. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :)
2015. jún. 9. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is spirál ajánlott inkább, mert azt nehezebb elrontani. a szemceruzát a legtöbb tini csak alul és vízvonalon használja, de az nem szép.

és azzal vitatkoznék, hogy felül kihúzva nincs értelme, mert van. az még akkor is jól tud kinézni, ha alul nincs kihúzva. és egy jó szemceruza nem is kenődik, fakul. ajánlom az essence long lasting cerkát, nem kenődik.

2015. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi!!:)
2015. jún. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!