Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 napja szúrt septummal...

12 napja szúrt septummal bemehetek a retkes balatoni vízbe?

Figyelt kérdés

Most szurattam csütörtökön, de 10 nap múlva osztálytábor lesz, és nem szívesen ítélném magam önkéntes száműzetésre, amíg mindenki a vízben áztatja magát. De könyörgöm még lyuk nélkül sem megy be bele szívesen az ember. Most nagyon örülnék ha azt írnátok "Menj be nyugodtan és ússzál" vagy "csak állig, de bemehetsz, és akkor no para" de ha azt kapom hogy kockázatos még a közelébe sem megyek. :/

Egyébként eddig semmi probléma nem volt vele, annyi hogy a duzzadása miatt még egy picit felfelé áll (ez nem tudom mikor fog elmúlni).



2015. jún. 13. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, mi az a septum, de ha szerinted koszos a víz (nem az), és nem szívesen mész bele, akkor mi a kérdés?
2015. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A Balaton az egyik legtisztább tó, csak iszapos. Nem lesz tőle bajod, amúgy sem lesz benne a fejed a vízben (remélem nem a herét jelenti a septum).
2015. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan belemehetsz, semmi bajod nem lesz tőle.
2015. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem mennék be, max vállig, mert elég könnyen el tud fertőződni..ezért nem ajánlatos nyáron szúratni.
2015. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy a septum az orrodban van, persze hogy bemehetsz. csak az úszást kéne hanyagolni
2015. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton nem retkes. Egyébként meg belemehetsz, csak ne dugd bele a fejed a vízbe.
2015. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Milyen kis kényes pi..a vagy már ne is haragudj! Az ilyenek fürödjenek inkább a saját izzadtságukban, mint a Balatonban...
2015. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ez jó! :D
2015. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!