Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök pc-mel van egy kis...

ManóÓócska kérdése:

Köldök pc-mel van egy kis gond! Segítene vki?

Figyelt kérdés
Október óta van pc-m és már voltbennt- 3fajta mer elsőnél begyuladt, másodiknál, is gennyedztett, mostmeg ackryl van. és aza gondom hogy a felső lyuknál piros körülötte, de nem viszket, nem fáj meg semmi..nem szeretném kivenni és éveket várni h újra szúrják.. mit csináljak??
2010. febr. 28. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Betadine!
2010. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
28%
Keress rá aranyom: Húsevő baktérium. Nem egy ember kapta már el piercing útján... És a tüneteid is stimmelnek, mindenesetre nézz utána, és rájössz. Sokkoló képek vannak róla szóval először a gyógymódokat olvasd el!
2010. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
betadine-el kentem, de akk a pc-s kiakadt..:/
2010. febr. 28. 17:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Húsevő baktérium?? Te hülye vagy!! Szimplán be van neki gyulladva, mert allergiás a fémre talán... de elvileg acryl pc-vel meg fog gyógyulni, csak kezelgesd szépen :) Bepanthen, Tetran, és Betadine is jó rá.
2010. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem húsevő baktérium. -.-"

A húsevő baktérium 4-5 óra leforgása alatt felemészt egy 10 négyzetcentiméteres bőrfelületet és az alatta lévő szöveteket, izmot...stb. Pölö, valaki trágyás kézzel nyúl a szemébe, elkapja a baktériumot, és mire másnap reggel felkel, hiányzik a fél arca, és ami megmaradt belőle, az rohadt és foszladozik. Szal a kérdező tünetei köszönőviszonyban sincsenek a húsevő baktériummal. Ez inkább valami "szimpla" fertőzésnek tűnik.

Am kérdező, lehet, hogy nincs kedved, de el kellene menni háziorvoshoz és ad valamai gyulladáscsökkentőt (pl.:tetrén, bactroban...stb.) de az is lehet, hogy fémallergiád van és csak szilikont vagy arany ékszert tehetsz a köldöködbe.

2010. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*tetrán
2010. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hu köszi az ellen kommenteket a húsevő baktériumra.. kezdtem beparázni..azér csaknem akkora a gond...

köszi mindenkinek!

2010. febr. 28. 17:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet rá venni alkoholt. A pc-s nem mondta? Nekem is volt,csak nem emlékszem, hogy hány %-os.
2010. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem mondta..

csak annyit h ha nem jó az acryl se akk kiveszi...

ennyi

2010. febr. 28. 18:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondm volt, él évig szenvedtem vele, az lett a megoldás, hogy a piercer kitisztította rendesen a lyukat és arany ékszert tetettem be. Azóta (4éve) minden oké vele.
2010. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!