Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik BB krém vált...

Nektek melyik BB krém vált be? Nekem mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kevert bőrtípusom van, néhol zsíros, pattanásos (szerencsére csak apróbb, nem feltűnők) néhol száraz, hámlik, szóval tipikus "tinibőr". Az eddig próbált alapozók között nem találtam megfelelőt, most a BB krémmel szemezek. (Nyáron eléggé szeplős is az arcom, igazából én már megszerettem őket, szóval a BB krém alapozókhoz képesti gyengébb fedése miatt is szimpatikus.) Ti milyet használtok, mit tudnátok ajánlani? Sokfelé olvasgattam, de egyszerűen nem tudok dönteni, mindegyik kapott hideget-meleget. (Világos bőröm van, inkább meleg tónusba sorolnám magam, de ezen még vitatkozunk a tesómmal :D )

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2015. jún. 15. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

a száraz részeket hidratálod arckrémmel?

amúgy az alkoholmentes bb-ket keresd, mert az alkohol rosszat tenne a bőröddel.

a garnier és a rimmel alkoholos, nekem túl sötétek is.

maybelline bb-k elég jók, a rózsaszín tubusos alig fed, a kék tubusos kicsit jobban.

2015. jún. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!