Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat a bozontos szemöldök?...

Divat a bozontos szemöldök? Egyre több mindenki így létezik

Figyelt kérdés

Szerintem szörnyű...

Itt egy kép pl.-nak:


[link]


Ez Lily Collins, de Madonna lányának is ilyen van



2015. jún. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hátigen.. Középen lehetne rajta igazítani :D én nem tudom divat e, vagy sem, de nem is érdekelt soha :D az tény, hogy a hajszálvékony szemöldökre rájöttek, hogy csúnya. De most meg átestek a ló másik oldalára, ezzel a nagyon "természetes" hatással
2015. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

hát, ha most valakinek ilyen rohadt vastag és domináns a szemöldöke, az még hülyébben nézne ki, ha vékonyra szedné. szóval jobb, ha marad ilyen, ez még szép is.

az a nem szép, amikor a lányoknak vékony, jelentéktelen szemöldökük van, de most ugye a vastagabb a divat, ezért felrajzolnak egy vastag, erős, undormány, alaktalan formát. : D az már gáz.

2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat igen, de legalabb belul a szetallokat kiszedhetne. amugy szerintem formara van szedve, mert amugy szep ives
2015. jún. 19. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Na pont ilyen lenne nekem is a szemöldököm, de szerintem nagyon ronda, szóval én ki szoktam szedni, kb ilyenre: [link] Szerintem sokkal szebb, nőiesebb így.
2015. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is vastag és sötét a szemöldököm. nem szedem ki nagyon, csak a kósza szálakat, illetve egy kis íve van. feleslegesnek tartom jobban kiszedni.

lily collins szemöldöke meg szerintem így jó. inkább az a vastag szemöldök a gáz, amin látszik hogy meg van rajzolva.

2015. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha valakinek lily collins vastagságú szemöldöke van, az nem tudja sokkal vékonyabbra, megan foxosra kiszedni. vagy hát lehet, de akkor meg az egekbe szökne a szemöldöke, ami elég nevetséges... vagy felülről kéne szedni, amit meg ugye nem "szabad".

valakinek vékony, valakinek vastag, nem lehet mindenkinek ugyanolyan... akinek vékony, úgysem tud belőle vastagot csinálni, akármennyire divat. a vastag meg természetellenes vékonyan.

2015. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem amúgy tetszik, és szép, hogy ilyen vastag neki, meg az íve is jó, de ott középen a bozontot megszedhetné egy kicsit :D
2015. jún. 20. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csini, de ha neked nem tetszik keress olyat akinek vékonyabb és akkor boldog leszel. De ettől a fikázástól nem...
2015. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!