Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek durva ha egy lány...

Szerintetek durva ha egy lány 18 évesen nem szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés

nem merek egyszerűen hozzányúlni,félek hogy nagyon fáj vagy elrontom a formát.Igaz most eléggé dús.A szálak pedig túl hosszúak és vastagok,szóval nem az a selymes szemöldökkel rendelkezek.


Mit csináljak vele?



2015. jún. 15. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Kozmetikus 500 ft-ért tökéletesre kiszedi. Otthon semmiképp nem szabad nekiesni mert elrontanád csak. Miután egyszer ki lett szedve már csak a kinövő 1-2 szálakat kell szedni, az nem vészes.
2015. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bátran kezdj bele:) Lehet hogy elsőre nehéz lesz, de idővel belejössz


Itt van két link, ami leírja, hogy kell csinálni:


[link]


[link]


Sok sikert! :)

2015. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem életkor-függő. Ha egy ronda nagy dzsumbuj van a szemöldököd helyett, az mindenhogy durva, ha 12 vagy, ha 18, ha 40. :D Eléggé el tud csúfítani egy helyes pofit egy előnytelen szemöldök.

Menj el kozmetikushoz és szedesd ki ha úgy érzed. Pár perc az egész és nem is drága. Eleinte kicsit fájni fog, bár ha ügyes a kozmetikus, nem lesz veszélyes. :)

2015. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha össze-vissza áll, meg vannak itt-ott kóbor szálak, akkor gáz, mert nagyon el tudja csúfítani azt is, aki egyébként szép, meg olyan ápolatlan benyomást kelt.

Először szerintem kicsit fáj, de most már nem is érzem.

Ha nem mered, akkor menj el kozmetikushoz.

2015. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Durvának nem durva, a te dolgod. A baj inkább itt az, hogy tulajdonképpen neked se tetszik, csak nem mersz hozzányúlni. Megnyugtatásként írom, hogy nagyon semmiképpen sem fog fájni, nem nyílt törésről beszélünk, hanem szemöldökszedésről. Ez egy nagyon szubjektív vélemény, de szerintem fölösleges kozmetikushoz rohangálni, otthon is ki lehet szedni, erről egy csomó leírást és oktató videót lehet találni (én kezdetektől fogva otthon szedem, nem csesztem el még egyszer sem annyira, hogy vállalhatatlan legyen, ellenben kozmetikus már nem egyszer szedte túl vékonyra.) Ha mégis nagyon bizonytalan vagy persze mehetsz kozmetikushoz is, hogy legyen egy forma, amihez mérten majd később otthon tudd magadnak igazítani.
2015. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyáltalán nem gáz, én is alig szedem csak alul a nagyon kilógó, kósza szálakat. Szedettem már ki kozmetikussal, de egyrészt borzasztóan fájt, másrészt rosszabbul állt sokkal, mint most, természetesebben

Egyébként meg idén a vastag, természetes szemöldök a divat, egyáltalán nem igénytelen:)

szintén 18/L

2015. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda, akkor minek szednéd? Már herótom van az olyan lányoktól, akiknek kb 4 szőrszál a szemöldökük, olyan vékonyra szedik.
2015. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivcsfáfá ***** válasza:
Egyáltalán nem durva, és kezd visszajönni a divatba a természetes szemöldök.
2016. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!