Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik piercing fáj jobban,...

Melyik piercing fáj jobban, és melyik veszélyesebb, az orr vagy a köldök?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a köldök gyógyulása a leghosszabb és legmacerásabb.Nekem nincs, Invictusban mondta a piercer. Gondolom akkor fájdalmasabb is.. orrpc-m volt, szúrták, rövid iseid tartott, be se gyulladt, fel sem dagadt, semmi bajom nem volt vele. Viszont hamar meguntam, de nem ez volt a kérdésed.. :D
2015. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszod. vàrom a többi véleményeket :)
2015. jún. 22. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orr piercing nekem nem fájt, és egy hét alatt már begyógyult.

Csak az esetben veszélyes, ha meg vagy fázva és úgy friss/vagy belekapsz. Akkor be tud gyulladni, de egyébként nem para.


A köldök viszont állandó irritációnak van kitéve, szóval szvsz ez a macerásabb.

2015. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én itt gyakorin olvastam több helyen régebben, hogy a köldök pc nem fáj annyira, az orr jobban mert porcon megy át hát nemtom. Nekem tegnap lett orr piercing szúrva, karika oldalra, fájt azért de ki lehetett bírni.
2015. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem penteken lett lőve is meg szurva is ... nem tudtam h nem szabad loni , mert az nagyon megserti a porcot es megis sertette mert be van gyulladva . + sregen is lottek be ugyh kikellet tagitani es bearkni egy masik piercinget ugyhogy jo sokba fajt nekem :D
2015. jún. 23. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!