Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing miatt lehet...

Köldök piercing miatt lehet valaki lázas?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pénteken szúrattunk, nekem semmi bajom, viszont ő nagyon rosszul van tegnap óta. Azt mondta sajtot evett, csak pár falatot, de a szervezete nem bírja, szóval valószínűbb, hogy attól van most rosszul. Piercing szúrástól lehet ilyen? Westendben csináltattuk, a pc környéke szép, nem piros, nincs genny, nem fáj, ápolja ahogy kell.

2015. máj. 24. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan a sajt.
2015. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gyilkos sajt :D

igazából nem nagyon hiszem, hogy ilyen pc miatt lehet, nekem ez az ötödik volt és soha egyikkel se volt gondom, de sose lehet tudni, neten meg nem találtam értelmeset, gondoltam hátha itt valakinek van hasonló tapasztalata.

2015. máj. 24. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a gyulladás okozhat lázat, de ha nem látszik, hogy be lenne gyulladva, akkor valószínűleg nem a piercingtől van
2015. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg elkapott valamit és attól beteg.

Ha a nyílások körül gennyedzene, erősen be lenne gyulladva, akkor attól lehetne lázas.

Szedjen lázcsillapítót és hnap menjen el háziorvoshoz. monjdon el mindent és majd kap rá valamit. Belehalni nem fog.

2015. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Kellett nektek piercinget szúratni! Ettől nem csak belázasodhattok, de akár el is üszkösödhet az egész hasatok, a fejetek kékké, vagy vörössé változik, a kezeitek csápokká alakulnak, a piercing kilökődik, és a helyéből kibukkan a köldökhernyó. Nagyon kell ám vigyázni!
2015. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ismertebb nevén köldökkukac
2015. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :) igen, azt tudom, hogy ha a pc körül látható gond van, akkor lehet az ember beteg. Már jobban van hálisten :)

utolsó: ha steril eszközökkel szúrja hozzáértő illető, megfelelő ékszert tesz be, majd a szúrt alany megfelelően tisztítja, ápolja, vigyáz rá, akkor nincs olyan verzió ahol kirohad az egész. Olyan van, hogy adott helyen "kimászik" a pc, de az teljesen más kategória. 8 éve van a helyén az első, és 4 éve az utolsó amit szurattam, meg most ez is még jól van :)

2015. máj. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!