Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora tűvel szúrják az...

Mekkora tűvel szúrják az ajakpiercinget? Mennyire fáj 10-es skálán?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:35
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Azt nem tudom,de jól gondold meg az ajakpiercinget.Ugyanis a fogínyedhez folyamatosan hozzáér és el is halhat emiatt a fogideg.Ami a fogad elvesztéséhez is vezethet.Nekem több piercingem van,több helyen,de ezért én nem vállaltam az ajakpiercinget.Dehát bátraké a szerencse!

2010. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem ér a fogínyemhez...

Hogy mekkora tűvel szúrják azt most meg nem tudnám mondani,nem emlékszem,viszont nem fáj,max kellemetlen picit.Egy pillanat az egész.

2010. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem,ahogy csinálta,de nem fájt (Lidokain-spray-vel)szóval 10-ből.....2-3. :) :D


Nekem sem ér igazán az ínyemhez,de ha hozzá is ér,baj nemlehet,mert szilikon (műanyag) száras,úgyhogy ne higyj az olyanoknak,akiknek nincs is ajak pc-jük :P

2010. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) Valaki esetleg nem tudja,hogy mekkora tűvel szokták? Lehet,hogy megpróbálnám magamnak. Bár lehet hogy elájulnék mert nem nagyon bírom az ilyen dolgokat :D. De annyira tetsziik.
2010. márc. 2. 17:50
 5/6 anonim válasza:
hát nkm nincs ajak pc-m, de szúrtam már magamnak a fülemet 3szor is! ksi tükörrel ültem a tv-előtt és néztam miközben fúrogattam a fülemet! :D picit fájt, főleg a végén mikor az ujjamat szúrta a tű,mert nem akart átmenni hátul,de egy zsepivel rásegítettem és simán átszúrtam,a probláma akkor kezdődött mikor a nagyobb függőt akartam belerakni,(amivel ki is lövik eredetileg) mert egy sima hímzőtűvel csináltam és az vékony volt! na akkor fájt, égett meg minden,de aztán mikor az benne volt lassan elmúlt! de szerintem ezt ne magadnak csináld, mert szerintem az picit bonyolultabb mint fület átszúrni! ha begyullad,v.vlmi komolyabb bajod lesz,az nem kellenmes! Persze ha elmész olyanhoz aki csinálja, ott is van esély ilyesmire,de ők azért csak jobban tufják....szerintem! :D remélem segíthettem :D
2010. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 max 3 =D
2010. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!