Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercinget hol szúrják?

Septum piercinget hol szúrják?

Figyelt kérdés
A septum piercinget az orrban lévő porc és az elválasztó vastagabb izomrész közötti vékonyabb bőrrétegen szúrják át? Azt mondják, az a legfájdalmasabb.Ti mit mondtok? Ha lehet értelmes válaszokat küldjetek! Köszönöm!(:
2011. jún. 26. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. ott, a további képeknél látni, hogy pontosan hol szúrták át neki;)
2011. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ismertem olyan srácot aki megszívatott egy srácot mert nem volt szimpatikus neki hogy lakkozva volt a körme, kéri a körömlakkos srác a septumot, mondja neki az ismerősöm ülj be a székbe míg előkészítem ami kell, eljött a szúrás pillanata a porcot szúrta át neki :D úgy sikított majd el ájult.


Nekem a bőr részen lett szúrva, annyit éreztem hogy átment vmi a bőrön majd kis roppanás. a könnyem se jött lidocain se kellett.

Még vagy 3 szúrást arra a részre simán kértem volna olyan érdekes volt


A piercerekkel általában nem lehet vitatkozni ha csak nem tetkóról van szó, piercingek terén rá kell bíznod magad.

Így ha porcba akarja szúrni azt kikell bírnod.

Biztos nem lesz jó érzés, nem beszélek mellé mert úgy csak neked csinálok rosszat

18/F

2011. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3x szúrtam újra a septum pcmet. Egyáltalán nem fájdalmas, inkább kellemetlen érzés és lassan gyógyul (1 hónap).
2011. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem porcban van mert szerintem ott néz ki jól.
2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legfájdalmasabb.. dehogy.:D

volt septumom.. fele annyira se fájt mint a cheek. :D

simán kilehet bírni.

2011. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!