Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercing? Nagyon szeretné...

Nyelvpiercing? Nagyon szeretnék, csak vannak ellenvetéseim is, nem ez lenne az első, orr, köldök, ajak ezeken már túlvagyok. és nem tudom hogy nem lenne, e tulzas hogy még ott is át vagyok szúrva. Fiuk titeket mennyire zavar, és miben L/19

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajrá,a nunidba el ne felejtsd-)
2015. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oda nem terveztem
2015. jún. 27. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. A nyelv pedig olyan, hogyha megunod, akkor még a helye se "látszik" mivel a szádban van.

Első héten enni nehéz, meg pösze leszel két-három hétig. Tejtermék tilos, de jégkrém fagyi mehet (csak ne tejes alapú legyen).

Orr, köldök ma már kb. annyira "piercing" mint a fülben a lyuk. Ajak már annak számít, illetve szemöldök is.

De persze ez is attól függ, hogy a másik mennyire pártolja ezt. A régimódi felfogásúak szerint egy fülbe egy lyuk, a másikba mégegy és ennyi. A többi már ronda. Egy telelyuggatott embernek meg abszolút semmi az egész. A két véglet között meg ott van a többi ember.

Két dologra figyelj: egyik a golyó. A fém golyó képes szétvágni a fogadat (töri a zománcot) így használj műanyag golyót a gyógyulás után. Illetve a gyógyulási idő alatt nagyon figyelj oda és tartsd be az előírt kezelési útmutatót.


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, írj privátban ;)

2015. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!