Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy így néz ki az...

Normális, hogy így néz ki az orr piercingem felett? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé csúnya,de egyébként nem fáj.Ki van száradva, de mondjuk máshol is az orrom meg a bőröm. Igyak több vizet, mit használjak rá? Octenisepttel kezelem,hétfőn lett szúrva.



2015. jún. 27. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rohad?
2015. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp ahogy tudsz, menj vissza oda, ahol szúrták.
2015. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A képen látsz egy kis sárgás-fehéres részt, az genny (karika tövénél). Valószínűleg azért keletkezett, mert amint látom, a karika épphogy jó, viszont így kicsit húzza a lyukat, ami miatt a lyuk szélesedik, könnyen kerül bele akármi, ami miatt gennyes lehet.

A bőr színe is halványan de lilás, tehát gyulladás van ott. A gennyet érdemes kitisztítani és utána alaposan kezelni octenisepttel.


Több vizet ihatsz, az sosem árt.

Nem mondom, hogy nem fémallergia, de nagy valószínűséggel nem az. Ha mégis lenne fémallergiád, amiről tudsz, akkor cseréltesd ki az ékszert ott ahol szúrták egy titán ékszerre.


Többek között ezért sem érdemes karika ékszerrel kezdeni. Kezelést meg nem tudom, hogy mondták el neked. Napi 3-4x, ne áztasd ki, ne menj strand, uszoda, szoli..stb. ne kerüljön a lyuk környékére smink, vagy bármi más kozmetikum. (testápoló se, szóval semmi sem.)

Kezeld tovább még 1 hétig a fent leírtak alapján, ha nem javul, akkor menj vissza a testékszerezőhöz és kérj tőle tanácsot (vagy egy egyenes szárú ékszert).

2015. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, elég undorító hogy gennyes vagy milyen ott... És iszonyat száraz a bőröd, igyál sok vizet és használj hidratálót is.
2015. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyullad. Bármit csinálsz ne kenj rá bepanthent (vagy hogy írják). Nekem a köldökömnél ezt tanácsolták anno, úgy bedurrant hogy alig bírtam lehúzni a gyulladást.
2015. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. jún. 28. 21:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, most ilyen. Letisztitottam tegnap is meg fertőtlenítem ötször egy nap,csak rendbe jön, még várok vele sztem, lehet nem kell visszamenjek mert rendbejön.
2015. jún. 28. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcsöt ajánlanék rá, de most már lényegesen szebben néz ki :)
2015. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!