Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti magatok miatt vagy...

Lányok! Ti magatok miatt vagy mások miatt sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Magatoknak akartok tetszeni, vagy pedig másoknak?

(15-20 éves lányok válaszára vagyok kíváncsi. :))



2015. jún. 28. 01:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Magam miatt, smink nélkül is szeretem, ahogy kinézek, de imádok sminkelni, gyűjteni a termékeket, kísérletezni velük.

20/L

2015. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Baratom azt szereti ha smink nelkul vagyok szoval , amikor vele vagyok altalaban natur minden :) egyebkent, ha megyek valahova mindig van rajtam smink( tus es szempillaspiral,esetleg pirosito) de alapozot meg pudert peldaul soha nem hasznalok :)

18/L

2015. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Tudom hogy kicsit vén vagyok neked :) de remélem nem baj ha beírok... Magam miatt.

Én nem minden esetben szoktam sminkelni. Simán kimegyek az utcára nélküle is. Akkor szoktam, ha nagyon gyűrött vagyok és inkább a hibák, karika eltüntetésére használom. De nekem csak alapozótól kicsi lárva fejem lesz :) ezért jár hozzá szempillaspirál, tus vagy cerka, rúzs, pirosító de mindenből minimális!

Vagy akkor sminkelek ha előjön belőlem a dög, olyankor jöhet a brutál piros rúzs, de azt csak házon belül. :)

29l

2015. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, és nem baj utolsó, hogy írtál. Szívesen fogadok még választ. :)
2015. jún. 28. 23:31
 15/23 anonim ***** válasza:

magam miatt :) 19L

de ez nem az jelenti,hogy nem vállalom fel magam smink nélkül is :) van,hogy pont smink nélkül van kedvem lenni :)

2015. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem megcsinálni a sminkem. Részben persze mások miatt is, de én magam is élvezem csinálni. Kísérletezni is jó, és látni, ahogy az arcom 10-15 perc alatt átalakul. Nem mindig vagyok sminkben, simán elvagyok anélkül is, de egy-két fontosabb alkalomra mindenképp meg szoktam csinálni.
2015. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
És ha lehet egy kis plussz kérdés: Ha a barátotok megkér arra hogy kevesebb sminket használj, mert neki úgy jobban tetszel akkor teljesítitek a kérését?
2015. jún. 29. 16:57
 18/23 anonim ***** válasza:

én teljesíteném, persze.

egyébként én is magam miatt sminkelek leginkább, de a barátomnak is szokott tetszeni. szerencsére smink nélkül is tetszem neki, szóval ez olyan extra. mások miatt nem szoktam figyelni a külsőmre. amióta együtt vagyok a mostani első barátommal, azóta érdekel hogy csinos legyek. 21l

2015. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Altalaban magam miatt sminkelek, mert ugy jobban erzem magam, de persze masok miatt is, bar eleg kis mennyiseget hasznalok. :) Naponta egy keves alapozo, szemceruza, spiral es szajfeny...Megadom az alapszepseget :D 16
2015. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

Én egyértelműen mások miatt. Hiszen ha csak egyedül vagyok otthon, soha eszembe nem jutna bármit is kenni magamra a hidratáló krémen kívül.

Nem feltétlen csak a fiúk miatt viselek natúr sminket sokszor, hanem mert a szebb külső jobb benyomást kelt mindenkiben. Pl. a munkahelyeken is. A főnökeim többsége nő, a közvetlen főnököm is, tehát nem arról van szó, hogy egy férfi főnököt szeretnék így elcsábítani. Csak szimplán egy szép arc több kaput képes megnyitni. Ez van, felszínes a világ. Bevallom én is, hiszen magam is másképp viszonyulok egy kellemes külsejű emberhez.


Rajtam pedig sokat dob a smink. Az én bőröm tág pórusú az orcáimon, tehát előnyösebben mutatok, ha van rajtam spéci pórusösszehúzó krém a megfelelő helyeken, ami kb. fél napig valóban hatásos. Azonkívül a bőröm matt, élettelen, ráadásul hullafehér, tehát elbírja az alapozót, ami ragyogóbb hatást kelt, és a pirosítót is. A szemöldököm elég világos, a temészetesen is barna hajamhoz nem mutat jól, hiszen mesterséges fényben nem is látszik szinte, vagy szőkének tűnik, csak természetes fényben látszik nem szőkének, de a fényviszonyoktól függően van, hogy csak a szemöldököm fele látszódik, a belső sűrűbb, vastagabb része. Ahogy elvékonyodik, illetve ritkulnak a szálak a külső része felé, úgy van egyre halványabb színe is, ami bizonyos fényviszonyok között kb. láthatatlan.

Tehát a szemöldökömet is szoktam festeni. Nem tartós festékkel, hanem majdnem minden nap szemöldökporral. A szempillám is világosbarna mondanom sem kell, a végei pedig teljesen szőkék. Különösen így nyáron a nap kiszívja a mind a szemöldökömet, mind a pilláimat, tehát elég furcsán nézek ki természetesen. Szóval kell egy kis erősítés, vagyis festék rájuk.

Ettől függetlenül van olyan is, hogy mindenféle smink nélkül megyek be a munkahelyemre. Tehát azért nem létszükséglet, csak szimplán csinosabb az arcom, ha van rajta valami szín.

2015. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!