Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek kivehetem már a...

Szerintetek kivehetem már a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Öt hete voltam kijukasztatni a jobb fülembe még plusz két lyukat.(mostmár 3van benne)És aztmondta a nő aki lyukasztotta hogy 6hétig kell benne lennie. Egy héttel elötte megpróbáltam kivenni.(ma) És nem jött le a hátulja és vérzett is. Mit tegyek? Várjak még egy hetet?
2010. márc. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugodtan kiveheted azért vérzett,mert hátúl nagyon rászorítja a lyukasztó gép.

szólj valakinek a barátnőidnek,vagy szüleidnek,hogy segítsenek kivenni,ha vérzik az azért van mert meg szokta a füled,hogy még nem volt piszkálva ezért kell forgatni :D

2010. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én októberben lyukasztattam ki a fülemet. Nekem alapból fájt és amikor kiakartam venni akkor vérzett. Én is kivettem 5 hét után. Miután kivettem a fülbevalót lekamilláztam és bekentem tetránnal, majd beleraktam egy arany fülbevalót. utána még két hétig kenegettem meg forgattam és mostanra már teljesen begyógyult! Pedig nekem másodjára volt lyukasztva mert elsőre nem bírta a fülem.

L/18

2010. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

énmeg 3 nap után vettem ki:D

nekemis felfelé csinálták a lyukakat.

2010. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!