Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az a problémám van hogy...

Az a problémám van hogy nagyon karikás a szemem főleg a belső szemzugban, akármilyen folyékony korrektor, vilagos alapozot kenek magamra egyszeruen semmi nem segit rajta, valami jó megoldás? 16/l

Figyelt kérdés

ma voltam a Rossmanba es a legdrágábtol a pár száz forintosig mindent kiprobáltam,a szemkörnyék ápoló se ért semmit,házi praktikakat is hatastalanok(uborka,krumpli,jégkocka,kiskanal stb.)

draga mutetekre meg feltoltesekre nincs felesleges penzem.

valami szuper jo megoldás kéne,mert mar nagyon zavar,most megyek eskuvore is es jo lenne szép arcal menni (Anyukám szerint néha már bemesélem magamnak) de én ebbe nem vagyopk biztos,nézegettem képeket es mas lanynak olyan szep baba bore van,es emiatt en csunyanak érzem magam, szerintetek ez még változhat nekem?


2015. júl. 7. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

ha egészségesen élsz, nem iszol üdítőket, csak vizet, eleget alszol és mégis ilyen, akkor ez genetika. a szem alatt vékony a bőr, ha a te bőröd még áttetsző is, akkor átlátszanak a szem alatti erek, ezért lesz sötét, és ott zsír sincs annyi, mint máshol a bőrünk alatt, ezért süpped be és lesz karikás.

sajnos ezen csak a belső szemzug feltöltés tud enyhíteni, segíteni.

sminkkel egy picit enyhíteni lehet a sötét karikákon, de csak elfedi, nem tünteti el véglegesen. sajnos a szemkörnyékápolók sem képesek erre.

2015. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!