Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy barna színű hennával megerősítem a szemöldököm vonalát?

Figyelt kérdés

Családi vonásként megörököltem, hogy nagyjából egy szál szemöldököm nincs. Elég furán néz ki, általánosban cikiztek is miatta, aztán gimiben már elkezdtem sminkelni magam, és ugye ott tartok, hogy napról napra szemöldökceruzával (halvány barna) megrajzolom a vonalát. Nagyon kényes helyzet ez, főleg ugye strandon, nyáron, éjszakánként. Utálom hogy ilyen az arcom :S

Ennek ellenére sminktetoválást nem szeretnék, mert nagyon drága, és tudom magamról, hogy úgysem lennék vele elégedett.


Szerintetek az jó ötlet, hogy veszek valamilyen barna hennát, és szépen, vékony ecsetvonásokkal megrajzolom a szemöldököm? Nem természetellenesen, és csak egy kis alapot, hogyha esetleg smink nélkül kell lennem strand, tábor, stb) akkor ne a sminkeléssel és a szemöldökömmel kelljen állandóan foglalkoznom.

Ha nem sikerül, legalább lekopik 2 hét után. Mégsem kellene drága pénzt kiadni rá, és azzal a hátrányával élni, hogy örökre úgy marad.

Köszönöm!!!

18L



2015. júl. 8. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nincs szőr? nem csak annyira szőke, hogy nem is látszik?

nekem a fél szemöldököm ilyen, de fényben látszik, hogy van ott szőr, csak szőke. és sima hajfestékkel szoktam őket befesteni, szóval szerintem nem rossz az ötleted, még akkor sem, ha teljesen csupasz.

nem tudom, hogy hennánál hogy van, de hajfestéknél figyelni kell, hogy rövidebb ideig kell fenn hagyni, mint hajon.

de egyébként lehet kapni szemöldök-szempillafestéket, azzal is meg lehet csinálni.

2015. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább én is a szemöldökfestéket ajánlom, merr a barna henna kopásakor narancssárgává válik, ráadásul mivel a szemöldököd alatti bőr vékony, ezért vékony rétegben tud csak beszívódni, tehát valószínűleg, ha még barna is lesz, akkor nem lesz tartós és már másnap sárga lesz, vagy be se fogja barnára a bőrt és járkálhatsz 2-3 napig narancs szemöldökkel. (Értek hozzá, ezért nem ajánlom)
2015. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, *mert
2015. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :(

Az a helyzet, hogy a festék nekem nem lenne elég jó, szerintem, mert az össz szemöldököm annyi, hogy a közepén, az ívnél van egy nagyon vékony vonal szőrből, és ennyi...

2015. júl. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!