Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mi a véleménytek...

Lányok! Mi a véleménytek arról, hogy egy fiú sminkes akar lenni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek smink cuccokkal játszani, van hogy megkér 1-1 barátnm, hogy sminkeljem ki! Mit szóltok ahhoz, hogyha sminkes lennék? Nagyon g@z lenne?

2015. júl. 10. 15:54
 1/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Miért is ne? Ha van tehetsége hozzá, akkor miért ne használná ki?

Szerintem nem gáz, ikább az, hogy azt hiszed, hogy ez gáz. :P

2015. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én örülnék ha a párom sminkes, fodrász, vagy masszőr lenne. milyen jó lenne már. :D
2015. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem sem gáz.:)
2015. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En most fogom kezdeni a 9. Osztalyomat kozmetikus es fodrász szakon.. Azt hittem h csak lányok jelentkeznek de lesz kb 6 fiu is szoval nem gaz..
2015. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! :) Csináld nyugodtan! Fodrászból is sok a fiú. Az senkit nem zavar. A sminkes szakma sem ciki!
2015. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem gáz, én tuti hozzámennék egy sminkes pasihoz. : )

meg gondolj csak bele, hogy sok sikeres és tehetséges sminkes férfi van, keress rá pl. wayne goss-ra youtube-on.

2015. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!