Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt menyasszonyok, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt menyasszonyok, vagy akár szalagavatósok! Hogy szokták csinálni? Először sminkes, utána fodrász, vagy fordítva? Tudom, hülye kérdés, de mind2-be bele tudok kötni, úgyhogy nem tudom, hogy kellene csinálni:S

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Mindenképpen először a sminkes!!! Ez alapszabály ;)!
2009. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Fodrászkodás közben smink.
2009. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
csak este 6-7 körül lesz a szalagavatóm. 11-re megyek fodrászhoz, hogy biztos időbe kész legyek, meg délután meég próbánk lesz meg rohanás minden felé. ha még 11 előtt felrakatom a sminket, az kibirja hajnalig?? nem akarok nagyon sokat, természeteset szeretnék.
2009. szept. 6. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

szia,

menyasszonykoromban előbb fodrásznál voltam

majd a sminkes házhoz jött, és már csak a ruhát kellett felvennem amikor kisminkelt

reggel hatkor mostam le. addig simán birta


egy jó sminkes a hajat nem teszi tönkre, viszont a fodrász ha hajat is, a sminkben kárt tehet

2009. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

szia,

menyasszonykoromban előbb fodrásznál voltam

majd a sminkes házhoz jött, és már csak a ruhát kellett felvennem amikor kisminkelt

reggel hatkor mostam le. addig simán birta


egy jó sminkes a hajat nem teszi tönkre, viszont a fodrász ha hajat is mos, a sminkben kárt tehet

2009. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ő nem fog, mert mondta, hogy előtte 1 nappal mossak majd hajat, hogy ne csússzon, és normálisan össze tudja fogni. köszi az eddigi válaszokat!
2009. szept. 6. 21:39
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Amikor én menyasszony voltam, először a fodrász elkészítette a kontyomat, majd ugyabban a szalonban a kozmetikusom a sminkemet. Ők akkor azt mondták, hogy ők mindenkinek így, ebben a sorrendben szokták végezni. Viszont valószínűleg fodrászra/kozmetikusra válogatja. Nem biztos, hogy más is így csinája.

Nálam amúgy bevált, sminkeléskor nem sérült a frizura, mindkettő tartós volt.

2009. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Menyasszony koromban előbb a fodrász vett kezelésbe, aztán ugyanabban a szalonban a sminkes. Ez alapszabály. A sminkes egészen a hajtövig dolgozik!
2009. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem fodrasz majd smink..legalabb is en ilyen sorrendben fogom az eskuvom napjan.
2009. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Idén volt a szalagavatóm. Előbb haj aztán smink, szerintem egyértelmű. Mert hát amíg mossák a fejedet, vizes lehet, elkenődhet a smink stb.
2009. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!