Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jó az, ha az alsó...

Miért jó az, ha az alsó szempillasorra nem rakunk szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Ez nem kötekedés meg semmi csak arra vagyok kíváncsi milyen előnyei vannak (pl.jobban kinyitják a szemet stb.?)

2015. júl. 12. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem könnyezem le két perc alatt, és nem nézek ki úgy utána egész nap, mint egy lecsúszott narkós. :D Nap végére a legszuperebb festék is hajlandó potyogni amúgy is, és az alsó szempilláknál nagyon látható, hova.

Bónusznak ha alul is kifesteném, akkora pilláim lennének, mint felül és elég hülyén nézne ki. :D

2015. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyum azért nem spiráloz alul, mert azt hallotta, hogy kiemeli a ráncokat.(Odavonja a tekintetet, ezért.) 17/L
2015. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a magam részéről tudok nyilatkozni - nekem elég hosszúak a pilláim alul, és önmagamnak képtelen vagyok úgy befesteni, hogy ne kenődjön el 5 másodpercre rá... nyilván ilyen minispirállal lehet, hogy sikerülne nekem is, de sztem Mo-n csak a Clinique-ben lehet kapni, annyit meg rendes spirálért sem tudok kiadni.
2015. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetesebb. Nekem pl. nagyon sok, sűrű és hosszú az alsó sor, és ettől bohócnak érzem magam. Csak alkalomra festem ki, hétköznapra csak felül. Természetesebb, kényelmesebb.
2015. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hosszúak alul és ha kifestem akkor nevetségesen néz ki.
2015. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernél az alsó pillasor kifestése 'pókláb' effektust hoz létre, mikor furán néz ki alul a sok sötét szempilla. Főleg akinek hosszú a szempillája alul. Szóval sok embernek nem áll jól, plusz, ha könnyezel, megdörzsölöd a szemed, az alsó sor lesz az első, ami elmaszatolódik.
2015. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kenődik el, meg így hétköznapibb, alulra csak egy kis barna szemhéjpúdert teszek. így nincs feltűnően keretezve a szem. meg ha még felül tus is van, akkor különlegesen néz ki, ha alul nincs, nagyobbnak tűnik a szem.
2015. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!