Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kontaklencse? A negyedéves/éve...

Kontaklencse? A negyedéves/éves stb kontaklencsékből akkor is újat kell venni, ha 1 évben max 4x vannak rajtam? Tehát negyedévente vennem kell egy újat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bontás után negyed évvel lejár a negyed éves lencse, szóval újat kell venni. Ha ilyen keveset használod akkor inkább napi lencséket vegyél.
2015. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább szemüveget, azt talán le is tudod írni helyesen.
2015. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: köszönöm a választ!

2: Úristen, kihagytam egy T betűt! Most a világ összedől! Ha nem tudsz normális választ adni, csak belekötni a helyesírásomba, és leminősíteni, azzal csak magadat égeted. Bunkó.

2015. júl. 14. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: És összedől a világ, ha odaírod azt a T betűt? :D Adtam normális választ is, egyetértek #1-essel, csak még jobb ötletnek tartom a szemüveget. Ha valamit leírni se tudsz és ezek szerint használni se, akkor a szemed épségének szempontjából mondom - ezúttal mindenféle rosszindulat nélkül -, hogy praktikusabb más megoldás után nézni.
2015. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van szemüvegem. Mit gondolsz, miért hordanám ritkán? Színest szeretnék egy jelmezemhez. Ne egy T betűn lovagolj, nem ártok én magamnak, mert nem vagyok hülye.

Nem volt normális válasz, mert nem azt kérdeztem, hogy hordjak- kontaktlencsét vagy sem. Tanulj meg szöveget értelmezni.

2015. júl. 14. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Á, értem. Con vagy ilyesmi? Csak szerintem drága mulatság, így jobban megérné egy szemüveg már, de így más a helyzet.
2015. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell cserélni akkor is, ha csak 1x használtad.
2015. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!