Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha negyedévente...

Nagyon gáz, ha negyedévente csak egyszer tudok új ruhákat venni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Most a válság miatt eléggé elszegényedtünk, sőt kényszerből fel kellett vennünk 4 milliós hitelt, amit 20 évig kell fizetnünk. Ezek előtt jobban volt pénz, vásárolni is jobban tudtunk. De mostanában csak úgy birok, hogy tavasszal egy póló meg egy farmer... Akkor nyáron nagyon semmit se veszek, spórolok a sulira. Ősszel veszek cipőt, meg gatyát... Esetleg pulcsit. Aztán mikor már nagyon muszáj és jön a tél, akkor megint egy hosszújjút vagy ilyesmit. Úgy érzem, hogy emiatt néznek le, emiatt sokan nem barátkoznak velem. Tudom, hogy aki emiatt nem áll velem szóba az igazából nem is lenne barát... Ja és egyébként a legjobb barátnőm ilyen újgazdag családból való, és mindig ott mutogatja nekem az új Adidasos cuccait, meg Converse csukáit, meg a márkás ruháit... És azt kérdezi tőlem hogy én mikor akarok venni ilyeneket? Leginkább szerintem ez kavar fel... Ti hogy viszonyultok az ilyen emberekhez mint én? 15/L
2010. aug. 9. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

csöppet beolvasnék ennek az álítólagos "legjobb barátnőnek"

vagy nem tudja milyen helyzetben vagy?direkt felvág,mikor neked rosszul esik??


szerintem nem nagy szám,ha akkor tudsz csak ruhát venni,más is van hasonló helyzetben.

különben is meg ha jó fej vagy a többiekkel,akkor nem az fogja érdekelni őket,hogy ugyanabba a pulcsiba vagy mint tavaj.

15/L

2010. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
tavaly*
2010. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

hát..nem gáz,csak én nem birnám ki :S

inkább oan vaok mint a barátnőd xD

2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
inkább az a gáz amnit ő csinál. hidd el nagyon sokan vannak olyan helyzetben mint Te (pl. én is :)) ápolt, jólnevelt, kedves vagy? ha igen akkor tojd le. attólmég hogy nem havotna cseréled a ruhatárad ugyanolyan jófej csajszi maradsz. aki meg megszól vagy lenéz, azt hagyd a sunyiba ;)
2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát szerintem tudja. Csak éppen enm érdekli. Legalábbis nem látszik rajta. Mindig amikor átmegyek hozzájuk, az az első hogy kiválasszuk a másnapi ruháját. És akkor be szokott vágni ilyen mondatokat: "Spok póló még egyszer sem volt rajtam, mert nagyoin sok van."
2010. aug. 9. 11:53
 6/22 A kérdező kommentje:
Persze az vagyok, legalábbis én ezt gondolom, nem tudom mi mások véleménye. Nem hanyagolom el magam emiatt a helyzet miatt, tehát nem vagyok olyan mint akik a kukákat túrják.
2010. aug. 9. 11:56
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

hát tényleg elég gáz, ha így viselkedik a legjobb barátnőd :S amúgy szerintem nem baj, ha kevés ruhád van, csak mindgi legyen tiszta. én nem szólom le az ilyen embereket, van sok barátom is ugyanilyen helyzetben mint te. de a barátnőd biztos, hogy tudja mia szitu veletek? vagy csak ennynire éretlen, hogy nem birja felfogni??

meg 15 éves korban tulajdonképpen nem is a te hibád a dolog. persze a szüleidé sem, nem azt mondodm. de legkevésbé a tijéd. de legalább ha most 15 vagy, akkor jövő nyáron már mehetsz dolgozni.

16/L

2010. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Én is ebben a helyzetben vagyok mint te. Csak annyi különbséggel, hogy már 20-on felül vagyok és nincs munkám, apámtól pedig már szégyellek kérni.

Néha lesütött szemmel megyek végig az utcán, sajnos híztam is, így a ruháim is érdekesen állnak rajtam. Üdülési csekkem van, de abból nem lehet ruhát venni.

Hidd el nem gáz, csak sajnos mindig lesznek olyanok akik ezért kinevetnek, kicikiznek. Általában pont ez az új gazdag réteg.

2010. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
menj el használtruha boltba. ott olcsóbbak a ruhák, és a legtöbb helyen súlyra adják. mellesleg a legjobb ruháim onnan vannak, és az ilyen márkás ruhákban járó barátnőim is mindig dícsérik.
2010. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

turkálo

én 15 éves létemre ott vásárolok. mi is meg vagyunk szorulva anyagilag de azért nem ennyire és azt a pénzt amit rendes boltokban megveszek ruhákat azt máshova kell.szóval nekünk sem tellik rá. de pl ha turiba megyek egy csomó jó ruhát találok és egyediek mivel nem jön velem szembe ugyanaz a felső az utcán. és ehez a márkás cipőhöz szólva hát én 600 forintért találtam teljesen uj Vans cipőt. szóval megéri egyszerkétszer benézned. és ha nem mondod meg hogy te turiba vásárolsz simán betudod azt adni a többieknek hogy valami tök jó helyen vetted. :)

a legjobb barátnőd meg hát nem tudom mit mondjak :S


angem személysezrint nem érdekel az hogy mikor milyen ruháid vannak addig ameddig rendes szóval nem koszos és nem büdös.

amugy szerintem jó fej lehetsz :DD

15.L

2010. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!