Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék finomítani az...

Hogy tudnék finomítani az arcomon és az ijesztő szemeimen?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya erős az arcom meg a szemeim is gonoszak, és úgy nézek ki mint egy pszichopata. Szeretnék rajta valahogy rajta változtatni, hogy aranyos lányos pofim legyen. Próbáltam már kontaktlencsékkel is, de úgy még ijesztőbb az eredmény. Szempillaspirált szoktam csak használni. Erősebb sminktől már megint ott vagyok, hogy ijesztő vagyok T.T Minden ötletet, és tippet szívesen várok, az arc plasztikát utolsó helyre tenném.

Smink nélküli - [link]

ezeken nagyon látszik hogy ijesztő vagyok- [link]

[link]



2015. júl. 18. 12:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
Szerintem semmi baj nincs az arcoddal se a szemeddel. Szép zöldek ami nagyon ritka, úgyhogy becsüld meg őket.
2015. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
túl vékony a szemöldököd. Ha egy kicsit vastagítanál rajta sokkal szelídebb lenne az összhatás
2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az élet, de még te is kicsesztél magaddal. Mi az a szemöldök te JóIsten?!!!!! Ha nem szeded ki, nem is lennél ennyire vénboszorkányos. A szádat kéne valahogy még feltuningolni.
2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. utolsó, elhiheted én sem repesek túlzottan az élettől, ha már így kiszúrt velem, bár ez inkább anyumék hibája.

Egy kozmetikus megtudja normálisan csinálni, ha odamegyek és megmutatom milyen tetszik, vagy tudja h egy adott fejhez milyen illene?

2015. júl. 18. 13:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Ebből a párszálból hogyan csináljon bármit is? :D
2015. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre annyira a szemöldököt. Szerintem a szemed belső zugában induló ránccal kéne valamit csinálni. Alapból szép nagy szemeid vannak szóval keress olyan sminkeket lágy színekkel amik tetszenek. Amúgy nem vészes, van egy ilyesminek kinéző osztálytársam de mellé csendes és 160 centi szóval nem félünk tőle.... csak egy kicsit :D
2015. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5ös úgy gondoltam ha visszanőtt

6os hihi én is csendes vagyok csak 176cm magas ./ ő sem véletlen csendes, tuti fél hogy a nézésével megöl valakit, még ha szépen is akarna nézni.] mit lehetne csinálni a ránccal?.o

2015. júl. 18. 13:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Arcplasztika? Nem is vagy ijesztő! Szem köré korrektor az sokat segít. Ha nincs karika teljesen más az ember feje!
2015. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem csúnya az arcod és nem is gonoszak a szemeid.

A szemöldököddel kezdj majd valamit, de ezt előttem már írták, és használj korrektort a karikáidra. Egyébként spirál nélkül szebb vagy.

2015. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj,a szemeid is szépek,macskásak.

Nyugi :)

2015. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!