Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bálba, bordó estélyi ruhához...

Bálba, bordó estélyi ruhához milyen színű szemhéjfesték illik, valamint milyen smink?

Figyelt kérdés
az ékszer csillogó fehér köves lesz, de nem túlzásba vitt csillogás, csak egy nagyon egyszerű nyaklánc, fülbevaló és karkötő. A cipő és a táska pedig fekete. előre is köszi
2010. márc. 5. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fekete smink bordó száj+szemhéjf.
2010. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem feketével kihúzott szem, sötét szemhéjpúder, mondjuk sötétszürke és bordó száj. ha ettől szolidabbat szeretnél, akkor világosabb szürkés smink és halványabb rúzs :)
2010. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Füstös szem. Nagyon szép és elegáns, és tökéletes passzolna a ruhához is, mivel mindenhez passzol.

Keress rá a YouTube-on, hogy "Smokey Eyes" és válogass!

Mindenhol alaposan lépésről lépésre megmutatják, hogy hogyan tudod magadnak elkészíteni. Remélem segítettem! :)

2010. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is füstös szem sminket készítenék sötétszürke szemhéjpúder és fekete szemceruza/tus felhasználásával, a szájamra piros színezett szájfényt tennék.
2010. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sokat segítettetek:D.
2010. márc. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!