Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindennap sminkelem magam...

Mindennap sminkelem magam (alapozó, szempillaspirál, szemceruza és szemhéjfesték. ) naponta kb 7-10órát van rajtam a smink. Utána lemosom, és kiszoktam ülni egy kis időre az erkélyre, hogy levegőzzön a bőröm. Vagy ez felesleges?

Figyelt kérdés
Mármint az,hogy kiülök,hogy levegőzzön a bőröm.Ha nem felesleges,akkor naponta mennyi lenne az ideális idő,amit kinnt töltsek smink nélkül az erkélyen?És ha felesleges,akkor,hogy levegőzzön a bőröm(Azonkívűl h ne sminkeljem magam,mert fogom.)
2008. nov. 11. 16:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és,van valami tényező,amikor ajánlott/vagy nem ajánlott/szabad/vagy nemszabad kimenni az erkélyre?

Gondolok itt az ideális hőmérséklet mennyi?Hány órakkor érdemes kimenni?A nap ránksüssön avagy sem?És melyik évszak alkalmas avagy sem erre a kint ülésre?És világosban inkább vagy sötétben?

2008. nov. 11. 16:21
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem sokat er ha kimesz levegozni, a 7-10 oran keresztul rajtad levo smink akkoris art a borodnek....de remelem ir vmi mokosabb is, kivancsi vagyok:P
2008. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
mokosabb=okosabb
2008. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
HA nem három réteg alapozó van rajtad nem nagy gáz.Ezekkel az új alapozókkal nagyon jól szellőzik a bőr ha okosan használod
2008. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bőr gyakorlatilag nem az erkélyen szellőzik.:) Az nagyon jó, ha sokat vagy a frisslevegőn smink nélkül, de valóban igaz, hogy ha jó minőségű alapozót használsz, akkor nem fog ártani a bőrödnek. Azért amikor teheted, hagyd szabadon a bőröd. Az mindegy, hogy az erkélyen, vagy a lakásban vagy. Az a lényeg, hogy ne tömődjenek el a pólusok és ne érje sok sugárzás a bőröd.
2008. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszíí.De esetleg többi kérdésemre is hagy kapjak választ.:P
2008. nov. 11. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én egy kozmetikus vagyok!Először is mindenképpen olyan alapozót válasz ami hagyja levegőhöz jutni a bőröd pl. mac. Másodszor használj lehetőleg professzionális azaz kozmetikustól vásárolt tejet és tonikot amivel este és reggel áttörlöd a bőröd. A tej tisztít a tonik frissít tonizál eltávolítja a tej maradványokat. És valami hidratáló oxigénes nappali krémet. Tisztítísd ki havonta a bőröd és tápláld azt! Remélem segíthattem: olgicacica@freemail.hu
2008. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a válaszokat. Rájöttem hogy igazatok van.Megfogadom mától nem sminkelem magamat.Köszönöm
2015. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!