Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miert itelnek el az emberek...

Miert itelnek el az emberek ha 14 evesen festem magam? De nem alapozo es ilyesmi hanem csak spiral es ceruza. Ez nem nagy dolog, meg tusvonalat sem huzok.

Figyelt kérdés
Minden ismerosom le szol.
2015. júl. 20. 22:42
 1/8 anonim válasza:
0%
Pedig megérthetnék. Gondolom a kuncsaftjaid elvárják.
2015. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked így tetszik, ne foglalkozz mások véleményével.
2015. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
mert egy 14 eves lanynak nem feltetlenul azzal kell foglalkoznia hogy festi magat. Nem mutat rola jo kepet.
2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Engem is minden tanár és diák piszkált ennyi idősen, hogy miért sminkelem magam. Egy volt csak, akinek az volt a véleménye, hogy felőle akár rózsaszín haja is lehet egy diáknak, őt az érdekli, hogy megtanulja e szorgalmasan a tananyagot.

Aki ismer tudja milyen voltam, vagyok. Most leszek 3. éves az orvosi egyetemen (SOTE), egyáltalán nem ezen múlik. Sok korombeli lánnyal ellentétben nagyon ügyes és profi sminkeket tudok magamnak és másoknak is készíteni, nekem a korai sminkelés csak előnyömre vált.

Ne foglalkozz mások véleményével, bár tudom ez ennyi idősen nehéz.

2015. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
94%

"Az emberek szeretnek bíráskodni, mivel amíg mások fölött ítélkeznek, addig nem kell a saját nyomorult életükkel foglalkozniuk. Ránk mutogatnak, ahelyett, hogy magukba néznének."

---Marilyn Manson---


Ezért!

2015. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az ismerőseid nem facebookoznak és nem látják a 12-13 éves lányokat műszempillával, rúzzsal, kiló alapozóval és rajzolt szemöldökkel.
2015. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a gond hogy nem jól használod ezeket? Mert egy szép szolid smink alig vehető észre, ezért nem szoktak leszólni még egy gyereket sem. De egy kislányosan felmázolt bizonytalan szemcerka vonal elég gáz, és én ezt látom minden második tinilányon, nem is értem ők hogy nem veszik észre hogy ez nem smink hanem kence csak, amitől sokkal rosszabbul néznek ki. Az összeragadt szempillák meg különösen rondák.
2015. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nyomik, attól érzik jól magukat, hogy másokat szólnak le. Ha neked így tetszik, akkor csak sminkeld magad, próbálj meg nem foglalkozni velük. Én 15 évesen kezdtem el sminkelni magamat, a neten ismeretlenül mindenki elhordott mindennek ezért, de élőben senki sem szólta le (sőt, egy csomóan szokták dícsérni), mert attól függetlenül, hogy nem csak 1-2 terméket használtam (használok még mindig, 17 évesen), teljesen nude lett a kész smink.

Élőben vagy a neten szólnak le miatta? Mert ha a neten, akkor azok azt se tudják, hogy nézel ki, és milyen lesz a smink.

Sokan azt mondják, hogy aki sminkeli magát, az nem igazi... nos, szerintem meg pont attól nem lenne önmaga valaki, hogyha csak mások miatt nem sminkelné magát, úgy, hogy ő meg szeretné. Ha te szereted, akkor sminkelj nyugodtan, pont ettől leszel önmagad.

2015. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!