Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Charlie Charlie are you here?...

Charlie Charlie are you here? Mi ez Charlie dolog?

Figyelt kérdés
Elvileg ez egy regi dolog ami ujra divatba jott, en Youtube-n lattam eloszor, es van ra magyarazat elvileg h miert fordul el a felso ceruza, de miert pont az "igen" fele? Mi van, ha Charlie nincs itt, es a ceruza a "nem"-re mutat? Mi ez a dolog Charlie-val???

2015. máj. 28. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam róla. Az én időmben a tinik a sátánt meg Petőfit idézték a pincében.
2015. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legtobb video 2015 majusaban kerult a Youtubera... Amerikaban "divat", de sztem hozzank is el fog erni... De meg mindig nem ertem xdd
2015. máj. 28. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Lucifer-666.

De ugye, mikor sikerült nekik megidézni téged az életüket nem vetted el? :D

2015. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lucifer lenne Petőfi reinkarnációja?
2015. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
horváth csárlit idézik, hátha jön és hoz jeget dupla viszkivel
2015. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy h*lyeség...

Ez olyan, mintha megkérdeznék egy velem egy szobában lévő személyt, hogy itt van-e. És Ő még azt mondja, hogy nem, nincs itt.

2015. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kamu az egész, én KIPRÓBÁLTAM, és semmit sem csinált a ceruza! még az atmoszférát is megteremtettem a szobámba hozzá, de semmi! kamu az egész...
2015. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Charlie egy unikornis...

[link]

2015. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!