Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, eBayről miket érdemes...

Csajok, eBayről miket érdemes rendelni? Sokat ötletet, kulcsszót mondjatok! (smink, kiegészítő, ruha stb csak konkrétan pl. óra )

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
2015. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon sok mident rendeltem onnan. Telefontokot szerintem érdemes onnan venni, mert hacsak nem Iphone-od van, olyat, amilyet akarsz, biztosan nem kapsz Mo-n... Ékszereket is vettem már jó sokat, előnyük, hogy egyediek, boltban nem lehet kapni, és olcsók. Viszont a minőségük nem éppen a legjob. :/ Vettem egy nyakláncot, még fel se vettem, már elszakadt. "Arany" gyűrűkről meg lejn a festék. Viszonylag sok ruhát is rendeltem már, közülük csak az egyik szakadt el (egy év után kb), illetve megtanultam, hogy gatyát eBay-ről soha... hacsak nem vagy alacsony. Most smiket szeretnék rendelni, de azt én se tudom, hogy merjek-e. :/ Mondjuk elég olcsó, lehet, hogy teszek egy próbát.
2015. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is telefontokokat rendeltem:)

Jelenleg is azce 4 em van, itthon szinte alig kapni rá. Ott meg van rengeteg:)

2015. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!